Danışmanlık

Web dünyasında projelerinizi hayata geçiriyor ve internette marka bilinirliğizi artırıyoruz

Hizmetlerimiz
  • E Ticaret Danışmanlık Hizmeti

Elinizde ürettiğiniz yada toplu aldığınız ürünleriniz var ve bunu internette nasıl satabilirim konusunda kafanıza bir sürü soru işareti var, size bu konuda yaşadığımız deneyimlerimizide göz önüne alarak sizi tamamıyla internete taşıyoruz. 

  • Ads(Adwords) Reklamcılığı

Uzman ads sertifikalı uzmanlarımız tarafından oluşturulan reklam kampanyalarınız tamamen hedef kitleninize uygun hale getirildikten sonra yayınlanmaya başlatılmaktakdır. Uzman ekibimiz sektörünüze uygun olmayan kelimeleri negatif kelimeler ile değiştirip tüm optimizasyon çalışmalarını tamamlayarak daha az bütçe ile en üst seviyede verimlilik oluşturmak için çalışıyor. 

  • Facebook & İnstagram Reklamları

Bildiğiniz üzere Facebook ve İnstagram sosyal medya reklamları dünyada olduğu gibi ülkemizde de tercih edilir hale geliştir.

Bizler Facebook ve İnstagram reklamlarımızda size nasıl bir hizmet sunuyoruz?

Öncelikle istediğiniz reklamda ne yapmak istediğinize karar veriyoruz ve birlikte reklamınızın amacına yönelik net ve anlaşılır bir görsel hazırlıyoruz. Reklamlarınızın bütçesini belirliyor daha sonrada istenildiği taktirde İl, İlçe, Mahalle olarak lokasyon kısıtmalarında bulunuyoruz. Dilerseniz bu kısıtlamalar içerisine yaş grubları, cinsiyette yer alabiliyor. Tamamen reklamlarınızı size uygun hale getirip daha verimli ama az bütçe ile hizmet almanızı sağlıyoruz.

  • Youtube Reklamları

Facebook ve İnstagram reklamlarında olduğu gibi size en iyi geri dönüşü sağlayacak şekilde tüm optimizasyonları sağlıyoruz. Youtube reklamlarında video yada resim olarak reklama çıkma seçeneğiniz bulunmaktadır. Yapılan analizlere göre en çok video reklamların ilgi gördüğü geri dönüş sağlanıldığı konusunda kanaat getirilmiştir. Dilerseniz işletmenizin animasyonu veya firma tanıtım videosunuzu marka bilinirliğinizi artırmak için reklam başlatıyoruz.