Web Yazılım

Özel web tabanlı uygulamalar projelendirip geliştiriyoruz

Profesyonel Web Tasarım

Günümüzde kullanıcılar web siteleri hakkındaki kararlarını çok hızlı bir şekilde veriyor. İlk izlenim kullanıcı kazanmaktaki en önemli unsurlardan biri. Hedef kitlenizi etkileyecek iyi düşünülmüş ve sunulmuş tasarımlar sizi sektörünüzdeki rekabette ön plana çıkartacaktır. Ordu Web Tasarım hizmetleri olarak size en kalite hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Yazılım Geliştirme

İşinize özel web tabanlı uygulamalar geliştiriyoruz.Yaptığımız çalışmalar ile verimliliğnizi arttırarak zaman tasarrufu sağlamayı hedefliyoruz.İşinizi kolaylaştırırken bir yandan da ölçülebilir ve raporlanabilir sonuçlar elde etmenizize yardımcı oluyoruz.

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

Web sitenizin yönetimini tamamen sizlere bırakıyoruz . En yeni yazılım teknolojileri ile hazırladığımız içerik yönetim sistemi ile web sitenizi tam anlamıyla kontrol edebilirsiniz. Yönetim panelinde sitedeki tüm içerikleri kolayca güncelleyebilir yeni bölümler oluşturabilir video ve fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Temelinde google arama motoru optimizasyonu düşünülerek kurguladığımız yazılım bu yöndeki ihtiyaçlarınızı da karşılayacaktır.