SEO Optimizasyon

Uzman ekibimiz arama motorlarında markanızı en iyi şekilde pazarlıyor

Arama motoru optimizasyonu uzun vadeli bir dijital pazarlama stratejisidir ama 1. liğin etkisi uzun yıllar devam eder!

Bu hizmet dijital pazarlama alanı için, eğer markalaşma ve diğer reklam çalışmalarınız kısa süreli değil ise internet üzerinde firmanızın göz bebeği olmalı!

Arama motoru optimizasyonu stratejilerimizle sizi GoogleYandexBing gibi dünya devi arama motorlarında, web sitenizi hedeflediğiniz anahtar kelimelerde en üste çıkarabilir, şirketiniz için itibar ve prestij oluşturabiliriz!

 

SEO Hizmetlerimiz
Rakip Analizi

Rakip analizi, rakiplerinizi analiz ederek ve takip ederek daha güçlü yapıya sahip olabilirsiniz.

Spam Link Analiz

Sitenize gelen saldırılara karşı koruma yapabilir önlemlerinizi alabiliriz.

Optimizasyon

Günümüz dünyasında markanız, web sitesi ile varlığını sürdürse de ışık hızında değişen dijital dinamiklere ayak uydurabilmek için sosyal medyada da yeGoogle pagespeed, sitenizin zararlı gereksiz kodlardan arındırıyoruz.

Site Oteriterliği

Da & PA - UR & DR kazandırıyoruz Özel Marka Çalışması yapıyoruz.

Site İÇ SEO

GSite için seo ve alt yapı çalışmaları yaparak sitenizi google hazırlıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonun temel özelliği belli bir strateji ve planlama yürüterek arama sonuçlarında ilk sıralarda var olmaktır. Size sunacağımız anahtar kelime sıralama raporları ile beraber, yaptığımız diğer çalışmaların raporlarını inceleyerek yapılan çalışmanın sonuçlarını rahatça takip etmiş olacaksınız. Size özel planladığımız çalışma ile beraber site trafiğinizi ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.